spravy.sk spravy.sk

Firman sa chystá v Monaku zabodovať

Piloti Giancarlo Fisichella a Ralph Firman zakončili bezproblémovú kvalifikáciu tímu Jordan Ford siedmym a trinástym miestom.

Piloti Giancarlo Fisichella a Ralph Firman zakončili bezproblémovú kvalifikáciu tímu Jordan Ford siedmym a trinástym miestom.{+r1725}

 

"Balans auta nebol najhorší," hovorí Fisichella. "S miestom v prvej desiatke som spokojný. Viem však, že dnes som mohol skončiť o niekoľko miest lepšie. Moje kolo bolo čisté, ale nie fantastické. Už sa teším na sobotu a veľmi dôležitú kvalifikáciu."

 

Ralph Firman videl štvrtok takto: "Som šťastný. Som tu po prvýkrát a môžem povedať, že som sa do tejto trate zamiloval. Cítim sa tu ako doma a už sa neviem dočkať soboty. Na dvoch miestach na trati bol olej a tak bol tréning na chvíľu prerušený. Mal so celkom dobrú rýchlosť, najmä v poslednej časti. Myslím si, že v nedeľu by som mohol zabodovať."

 

Gary Anderson dodal: "Odviedli sme kus práce a auto bolo celkom dobré. Ja osobne som možno očakával ešte o trošku lepší výsledok. Giancarlo urobil vo svojom kole niekoľko malých chýb a to sa v Monaku nevypláca. Siedme miesto je však dobré. Ralph bol najrýchlejším nováčikom a to je pre neho výborné."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Kanada

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac