spravy.sk spravy.sk

Novinky z F1

Prezident FIA Max Mosley potvrdil, že Veľká cena Kanady sa uskutoční i napriek úvahám o možnom preložení. Dôvodom mal byť smrteľný vírus SARS, ktorý úradoval i tomto severoamerickom štáte.

Mosley potvrdil Veľkú cenu Kanady{+r1972,202x118}

 

Prezident FIA Max Mosley potvrdil, že Veľká cena Kanady sa uskutoční i napriek úvahám o možnom preložení. Dôvodom mal byť smrteľný vírus SARS, ktorý úradoval i tomto severoamerickom štáte.

 

SARS nakazil v Kanade 72 ľudí a až 7000 ľudí sa ocitlo v karanténe. Táto choroba sa však vyskytla v Toronte, zatiaľ čo dejisko VC Kanady - Montreal je "čisté" a tak nie je  dôvod na zrušenie tohtoročného podujatia.

 

Popová skupina hosťom McLarenu v Monaku{+r1928,135x53}

 

Britská chlapčenská skupina Blue bola hosťom tímu West McLaren Mercedes počas Veľkej ceny Monaka.

 

Členovia skupiny - Duncan, Lee, Anthony a Simon - si tak mohli zblízka poprezerať tímové boxy, komunikačné centrum a pochutnali si i v jedálni McLarenu. 

 

Bono hosťom Jordanu{+r1725,183x63}

 

Spevák írskej rokovej skupiny U2 Bono Vox bol počas víkendu hosťom stajne Jordan Ford.

 

Aj keď sa Bono vyjadril, že nie je veľkým fanúšikom športu, počas celého víkendu sa v Monaku dobre zabával. Po VC Monaka potom vyhlásil: "Bol to tu jeden veľký rock and roll!"

 

BAR predstaví nový tovar{+r1730,220x119}

 

Tím British American Racing predstaví v piatok trinásteho novú sériu suvenírov a tovaru pre fanúšikov.

 

Zaujímavé pritom je, že väčšina amerických hotelov nemá izby s číslom 13. BAR nedbá na povesť, ktorá sprevádza piatok trinásteho a nové čiapky, tričká a iné veci predstaví počas Veľkej ceny Kanady.


Sladký život Eddieho Irvina{+r2064}

 

Na Veľkej cene Monaka sa zúčastnil i bývalý pretekár F1 Eddie Irvine. Priebeh nedeľňajšieho podujatia sledoval zo svojej luxusnej jachty Anaconda.

 

"Mám tu svoju loď, mám tu veľa priateľov z Talianska a moja sestra tu práve otvorila nový klub. Navyše som stále slávny," smial sa Eddie. "Sladký život."
 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Kanada

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac