spravy.sk spravy.sk

Prekvapenie: Michael Schumacher má oficiálne účty na sociálnych sieťach

V nedeľu 13. novembra 2016 uplynulo 22 rokov od okamihu, ako sa Michael Schumacher tešil zo svojho prvého majstrovského titulu.

V nedeľu 13. novembra 2016 uplynulo 22 rokov od okamihu, ako sa Michael Schumacher tešil zo svojho prvého majstrovského titulu. Stalo sa tak v austrálskom Adelaide a pri príležitosti tohto výročia sa ľudia okolo neho rozhodli, že mu založia oficiálne účty na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Twitter by mal nasledovať v najbližších dňoch.

"Tieto stránky sú poďakovaním sa fanúšikom za ich dlhoročnú vernosť a záujem," povedala Schumiho manažérka Sabine Kehmová pre Bild. "Mnohí si neboli istí tým, ako a kde sa môžu vyjadriť. Chceli si však vymieňať názory, užívať si spomienky a oslavovať Michaela a jeho úspechy. Teraz to môžu robiť práve tu, na oficiálnych stránkach."

Oficiálna stránka na Facebooku bola oficiálne otvorená v nedeľu o 9.19 h a už má vyše milióna fanúšikov, aj keď treba dodať, že prvý príspevok sa tam objavil ešte 25. októbra. Nie je vylúčené, že Schumi bude na sociálnych sieťach už onedlho najpopulárnejším spomedzi všetkých jazdcov Formuly 1.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Michael Schumacher

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac