spravy.sk spravy.sk

Verstappen bude mať vlastnú tribúnu už aj v Spa

Max Verstappen sa postaral o poriadny fanúšikovský boom, ktorý chcú po organizátoroch Veľkej ceny Rakúska využiť aj Belgičania. Takisto totiž zriadili tribúnu špeciálne pre jeho fanúšikov.

Holanďan začal spolupracovať so spoločnosťou Sportstadion.nl, ktorá v jeho domovine zabezpečuje lístky na športové podujatia. Teraz sa začala orientovať práve na túto záležitosť a holandským fanúšikom pomáha s cestou za svojim favoritom.

V minulom roku mala Verstappenova tribúna na rakúskom Red Bull Ringu kapacitu 1 000 ľudí, no teraz bola navýšená na 5 000 a všetky lístky sa vypredali v priebehu niekoľkých dní.

V Spa-Francorchamps bude v tejto súvislosti postavená celkom nová tribúna, z ktorej bude výhľad na rýchlu zákrutu Pouhon. Lístky by mali ísť do predaja v najbližších dňoch.

"Spoločnosť Sportstadion.nl už v Rakúsku ukázala, že fanúšikom vieme ponúknuť niečo výnimočné a preteky zažiť takto spolu," povedal Max Verstappen, ktorého slová cituje stránka GPUpdate.net. "Bolo to úžasné! Teším sa na úspešnú spoluprácu."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Max Verstappen

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac