spravy.sk spravy.sk

Športové hviezdy odohrajú benefičný zápas na podporu Schumiho

Basketbalová superstar Dirk Nowitzki organizuje 3. júla druhé vydanie benefičného futbalového stretnutia "Champions for Charity", ktoré sa uskutoční v Opel Arene v Mainzi. Výťažok z duelu poputuje na nadáciu Dirka Nowitzkeho a na iniciatívu Keep Fighting, ktorú prevádzkuje manažment Michaela Schumachera.

Okrem Nowitzkeho prisľúbilo účasť aj mnoho ďalších špičkových športovcov, medzi ktorými nechýba ani dvojnásobný majster sveta F1 Mika Häkkinen alebo futbalový majster sveta Miroslav Klose.

"Benefičné stretnutia Michaela Schumachera sú legendárne a pre mňa bolo vždy veľkou cťou a zábavou, že sa ich môžem zúčastniť," povedal Nowitzki, ktorého slová cituje Bild. "Teší ma hlavne skutočnosť, že opäť príde aj Mick Schumacher."

"Z môjho pohľadu je samozrejmosť, že sa zúčastním akcie Champions for Charity," skonštatoval Mick Schumacher. "Počas minuloročného zápasu som sa nevedel prestať smiať a je veľmi fajn ak vieme podporiť charitatívne projekty. Kombinácia zábavy a dobrej veci je podľa mňa perfektná."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Michael Schumacher

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac