spravy.sk spravy.sk

Maini sa nahneval a nadával: V F2 už jazdiť nechce (VIDEO)

Po skončení pretekov Formuly 2 sme boli svedkami nevídanej situácie. Arjun Maini sa prihlásil vo vysielačke a bol natoľko nahnevaný, že až plakal. Kompetentným vyčítal všetko možné.

"Prisahám chlapci, že ma vôbec nepodporujete a nepomáhate mi," kričal. "V každej časti víkendu pritom robím všetko, čo sa len dá! Toto mi nemôžete robiť! Ja už v týchto majstrovstvách súťažiť nechcem! ***** to!"

Indický pretekár v následnom rozhovore pre Motorsport.com vysvetlil, že za jeho hnevom treba hľadať problémy s motorom. Na sociálnej sieti Twitter o nich informoval už pred pretekmi. Následne dodal: "Celý víkend sme na rovinke strácali takmer 7 km/h, pritom problém sme mali už v tréningu. Povedali, že sa tam roztápa trubica, tak sme ju pred kvalifikáciou vymenili. Ale opäť sa topila a ani tentoraz som v porovnaní s tímovým kolegom a viacerými ďalšími jazdcami na rovinke nemal rýchlosť."

Arjun Maini/Twitter

"Povedali, že to napravili, ale v pretekoch mi opäť chýbala maximálka. Na dáta sa ešte musím pozrieť, no teraz v druhých pretekoch som cítil, že rýchlosť tam nebola. Mám pocit, že viac jazdcov malo takýto problém, no niektoré motory naopak ťahali ako divé. Hovoria, že všetko je tu štandardizované, ale nie je to tak. Toto všetko, čo sa s týmto šampionátom deje, je jeden vtip," zdôraznil Maini.

"Nemám slov. Organizátori sa tu prechádzajú, akoby bolo všetko v poriadku, pritom je to vtip. Takto ničia naše kariéry. Totálne ich ničia," hovoril ďalej Arjun Maini. "Zahrávajú sa s našimi kariérami. Ako je možné, že autá majú toľko problémov? Absolútny vtip. Po týchto výsledkoch vyzerám ako totálny amatér. Ale nie je to fér a nie je to fér ani k ďalším pretekárom, ktorí takisto majú problémy. Niečo s tým musíme spraviť, pretože to nie je fér."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: F2

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac