spravy.sk spravy.sk

Stroll do Force Indie?

Aj keď sa všeobecne predpokladalo, že Lance Stroll ostane vo Williamse, napokon to tak nemusí byť. Teraz už otvorene priznal, že možno odíde do iného tímu.

Stránka Motorsport.com pridala informáciu o tom, že hlavným favoritom na nové pôsobisko mladého Kanaďana by mohla byť Force India. Ako vieme, stajňa sídliaca v Silverstone potrebuje peniaze a Lancov otec Lawrence ich má viac ako dosť.

"Bol by som rád, ak by sme sa zlepšili a ako tím sa dostali tam, kam chceme," povedal Lance Stroll vo štvrtok v Hockenheime. "Ale súčasne chcem spraviť to, čo je pre mňa ako jazdca najlepšie. K záverom teda dospejeme v správny čas a uvidíme, čo bude z hľadiska budúcnosti najlepšie."

"V tejto chvíli neviem, čo budem robiť, prípadne kam mapovedie moja budúcnosť. Naďalej som koncentrovaný na to, kde aktuálne som a čo práve dnes robím. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť."

Hovorí sa však o tom, že nová zmluva s Force Indiou by mohla byť uzavretá v priebehu niekoľkých týždňov. "Všetky tieto veci tu nebudem detailne komentovať," odkázal Stroll. "Koncentrujem sa len na daný víkend a na to, čo tu máme teraz - na pretekársky šport. Deje sa toho veľa."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lance Stroll

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac