spravy.sk spravy.sk

Stroll nepotvrdil zotrvanie vo Williamse: Nič nie je garantované

Konzorcium okolo kanadského podnikateľa Lawrenca Strolla prevzalo Force Indiu a všeobecne sa predpokladá, že do tohto tímu zamieri jeho syn Lance. Ten je aktuálne vo Williamse, ktorý má však veľmi slabé auto.

"Nič nie je garantované," odpovedal Lance Stroll na otázku, či sezónu dokončí s Williamsom. "Momentálne som koncentrovaný len na tento víkend. Odvediem všetko tak, ako vždy. Nuž a potom uvidíme, čo prinesie budúcnosť. Budem k tomu pristupovať víkend po víkende a uvidíme, čo sa udeje."

Niektoré zdroje hovoria o tom, že Strolla uvidíme vo Force Indii už o týždeň v Monze. "Zatiaľ som tu vo Williamse. Neviem, čo budem robiť v budúcom roku. Uvidíme, ako rozhodne môj otec. Je to fajn chlapík a dúfam, že ma vezme..."

"Nie," odpovedal Stroll mladší na ďalšiu otázku týkajúcu sa toho, či s otcom debatoval o pripravovanom prevzatí Force Indie. Ten si to vraj všetko preštudoval sám a všimol si, že stajňa ukazuje viac, ako to, na čo by reálne mala mať. "Vidí tam veľkú príležitosť a potenciál. Sú v mimoriadne ťažkej pozícii, ale on verí, že spoločnosti pomôže rásť a spraví ju konkurencieschopnejšou."

"Ja som zatiaľ vo Williamse a uvidíme, čo prinesie budúcnosť. S Force Indiou mu želám len to najlepšie, určite ho čaká veľmi vzrušujúca budúcnosť. Ja sa teraz koncentrujem na tento víkend a na to, čo ma čaká počas zvyšnej časti ročníka," dodal Lance Stroll.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lance Stroll

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac