spravy.sk spravy.sk

Schumacherova rodina vydala nové stanovisko: Je v tých najlepších rukách
zdroj: Scuderia Ferrari

Schumacherova rodina vydala nové stanovisko: Je v tých najlepších rukách

Michael Schumacher sa vo štvrtok dožije okrúhlej päťdesiatky. O jeho zdravotnom stave nevieme vôbec nič už poriadne dlho, no teraz jeho rodina prišla s novým stanoviskom. Stalo sa tak po dlhej dobe.

"Môžete si byť istí tým, že je v tých najlepších rukách a robíme všetko, čo je v ľudských silách, pre to, aby sme mu pomohli," stojí v uverejnenom texte. "Ale prosím pochopte, že dodržujeme Michaelove priania a také citlivé záležitosti ako zdravie, vždy udržujeme v súkromí."

V tretí januárový deň uzrie svetlo sveta nová aplikácia, ktorej súčasťou bude napríklad aj "virtuálne múzeum".

"Sme veľmi radi, že Michaelovi päťdesiatku zajtra oslávime spolu s vami," pokračuje stanovisko. "Z hĺbky našich sŕdc sa vám chceme poďakovať za to, že tak môžeme spraviť spoločne. Ako darček pre neho, pre vás i pre nás, vytvorila nadácia Keep Fighting virtuálne múzeum."

Všetko to bude súčasťou aplikácie označenej ako "Michael Schumacher App", ktorá bude k dispozícii pre operačné systémy iOS i Android. Dokonca by mala umožniť aj súťaženie s autami v rozhraní 3D plus dokonalé vychutnanie si ich zvukov. 

K dispozícii budú aj pohľady na Schumiho štatistiky a rekordy, dočkáme sa rozhovoru nahraného v roku 2013, ako aj virtuálnej prehliadky jeho súkromnej kolekcie v Kolíne a ďalších vecí.

"Oficiálna aplikácia bude okrem toho priamo prepojená na novú aplikáciu 'Schumoji', ktorá bude takisto predstavená na Michaelove narodeniny," konštatuje publikované stanovisko s dodatkom, že jej súčasťou budú aj emotikony Micka Schumachera. "Michael môže byť hrdý na to, čo dosiahol a rovnako hrdí sme aj my!"

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Michael Schumacher

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac