spravy.sk spravy.sk

Hamilton sa nahneval na médiá: Hovorí o diskreditácii a o "fake news"
zdroj: TASR/AP

Hamilton sa nahneval na médiá: Hovorí o diskreditácii a o "fake news"

Lewis Hamilton sa počas víkendu intenzívne prezentoval na sociálnych sieťach. Okrem iného bol aj na módnej prehliadke a zjavne to prilákalo pozornosť bulvárnych novinárov. Tí následne priniesli viacero článkov, ktoré ho poriadne vytočili.

Bol natoľko rozhorčený, že na všetko reagoval aj prostredníctvom Instagramu. "Včera večer sme sa boli najesť spolu s členmi môjho tímu, ako aj s mamou a otcom môjho krstňaťa, čo sú moji najbližší priatelia," uviedol päťnásobný majster sveta.

"Je týždeň módy, takže nech idete kamkoľvek, všade sú celebrity a modelky. Domov som odchádzal s členmi môjho tímu a dnes ráno som odrazu videl 'fake news' (nepravdivé správy, pozn. red.), podľa ktorých som odchádzal s autom plným dievčat."

"Áno, toto je môj tím, s ktorým pracujem. Pochopiteľne, že spolu prichádzame i odchádzame. Je smutné, že asi nemôžem mať ženské kolegyne alebo kamarátky, pretože médiá z toho budú robiť niečo, čo sa vôbec nedeje," pokračoval rozhorčený pretekár Mercedesu.

Bolo cítiť, že Hamilton má toho dosť, ale napokon to obrátil na výraz "Still I Rise" (naďalej rastiem, pozn. red.), čo je jedno z jeho životných hesiel, ktoré má dokonca aj vytetované.

"Počas celých tých rokov ste sa pokúšali diskreditovať moje meno, ničiť môj imidž, ale ja som aj tak stále tu a rastiem. Nech spravíte alebo poviete čokoľvek, tak budem rásť až kým neumriem."

Na záver príhovoru prišla aj reakcia na to, že randí so Cindy Kimberly. Vraj to tak nie je. "Nie, nemám žiadnu novú lásku, takže prestaňte so mnou spájať jej meno. Zasa raz 'fake news'. Len som kamarátku zviezol. Keď ma jedného dňa uvidíte ísť s nejakou ženou za ruky, tak potom môžete písať o novej láske," dodal Lewis Hamilton.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lewis Hamilton

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac