spravy.sk spravy.sk

Norris: Nie, nikde som nenarazil
zdroj: screenshot/FOM

Norris: Nie, nikde som nenarazil

Lando Norris si v Kanade veľa zábavy neužil. V úvodnej fáze pretekov sa mu zlomil pravý zadný záves a aj keď sa zdalo, že za to musel vďačiť kontaktu s bariérou, táto verzia neplatila.

"Nie. Môžete si skontrolovať všetky moje kolá. Múru som sa nedotkol," skonštatoval Norris. "Všetko sa to začalo tým, že brzdy som mal čoraz dlhšie, prípadne už takmer ani nefungovali. To je všetko, čo viem."

"Ja vlastne ani neviem, čo sa to stalo. Myslel som si, že mám defekt, prípadne niečo také. Síce som sa dostal blízko k múru, ale nedotkol som sa ho, nič takéto sa nestalo. V tejto chvíli je to záhada, lebo chlapci na dátach nič nevidia," hovoril Angličan okamžite po pretekoch.

Ešte predtým si Norris vychutnal boje s Maxom Verstappenom. "Bola to zábava. Niekoľko kôl som ho dokázal udržať za sebou, aj keď bol značne rýchlejší. Najskôr ma dostal, ale ja som mu to vrátil."

"Je fakt ťažké udržať Maxa za sebou a odviedol som všetko, čo som mohol. Bolo to tesné a bola to zábava. V tomto roku som si zatiaľ veľa nezapretekal, nemal som veľa súbojov koleso na koleso a veľa poriadnej zábavy. Toto bola prvá ochutnávka. Bolo to fajn, ale veľmi dlho to netrvalo."

"V konečnom dôsledku nemôžeme povedať, že to bola nejaká špecifická chyba, aj keď isto sme na vine, že sa niečo pokazilo. Jednoducho to nebol náš deň. Budeme analyzovať a uvidíme, čo sa stalo. Vrátime sa silnejší," dodal Lando Norris.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: McLaren

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac