spravy.sk spravy.sk

Grosjean mal doma zlodejov, manželka ho označila za hrdinu
zdroj: Haas

Grosjean mal doma zlodejov, manželka ho označila za hrdinu

Romain Grosjean sa vrátil z kanadského Montrealu a v noci z pondelka na utorok ho čakalo nepríjemné prekvapenie. Do domu sa mu vlámali zlodeji.

"Dvaja ľudia sa nám minulú noc vlámali do domu," napísal Romain Grosjean na svojom Instagrame. "Keď som vstúpil do chodby, tak našťastie ušli. Nebol to práve najlepší pocit, ale všetci sme v poriadku."

Romaina vyzdvihla aj jeho manželka Marion: "Často sa hovorí o tom, že športovci, ktorí predvádzajú úžasné výkony, sú hrdinovia. S týmto výrazom som nikdy nesúhlasila, pretože nezachraňujú svet, len ho skrášľujú. Pochopiteľne, že aj to je dosť."

"Dnes však o svojom manželovi môžem povedať, že je tak športovec, ako aj hrdina," skonštatovala Marion Grosjeanová uverejňujúc fotografiu okna, cez ktoré sa zlodeji dostali do domu.

Deti vraj o situácii nič nevedia, pretože "Romain pred nich neváhal skočiť, zablokoval im cestu a ochránil svoju rodinu. Nikdy som nechcela hovoriť o našom súkromnom živote v tlači a na sociálnych sieťach, ale o hrdinoch treba vedieť a zaslúžia si uznanie. Ja s jedným žijem. Ďakujem ti láska moja."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Romain Grosjean

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac