spravy.sk spravy.sk

McLaren: Boje v strede poľa začínajú byť veľmi tesné
zdroj: Twitter/McLaren

McLaren: Boje v strede poľa začínajú byť veľmi tesné

Tím z Wokingu je zatiaľ lídrom stredu poľa, a to napriek mimoriadne smolnému víkendu v Kanade. McLaren sa teraz pripravuje na ďalší súťažný víkend, ktorý sa odohrá na juhu Francúzska. Bojovať sa bude o dôležité body do pohára konštruktérov.

„Tímy v strede poľa sú naozaj blízko. V niekoľkých posledných pretekoch sme mohli vidieť pekné bitky,“ povedal Lando Norris pre oficiálnu stránku stajne. „Vieme, že vo Francúzsku to bude náročné, v továrni som strávil množstvo času prípravou na tento víkend.“

„Ako tím musíme odovzdať všetko, čo máme v každých pretekoch. Každá malá chyba nás môže vyjsť draho. Sústredím sa na to, aby som zrýchľoval už od piatka. S okruhom mám skúsenosti len z Formuly 2 a Formuly Renault,“ povedal Norris.

„Boje v strede poľa začínajú byť vyrovnané. Každé preteky sú príležitosťou a my po nej musíme siahnuť. Videli sme, že sme schopní bodovať aj na tratiach, ktoré nám veľmi nesedia a tiež, ako nás drobné detaily môžu pripraviť o body,“ povedal druhý pilot tímu Carlos Sainz.

Svoje do mlyna vyjadrení pridal aj šéf Andreas Seidl. „Boje v strede poľa sa ukazujú ako veľmi tesné. Kanada nám ukázala, že čiara medzi dobrým a zlým víkendom je extrémne tenká. Naše sústredenie sa naďalej zameriava na správnu realizáciu víkendu a vylepšenie MCL34.“

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Carlos Sainz ml.

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac