spravy.sk spravy.sk

Drive to Survive sa vracia v roku 2020, aj s Ferrari a Mercedesom
zdroj: Pirelli Motorsport

Drive to Survive sa vracia v roku 2020, aj s Ferrari a Mercedesom

Desať dielov prvej série seriálu Drive to Survive z dielne Netflixu zožalo medzi fanúšikmi aj nefanúšikmi Formuly 1 obrovský úspech. A to napriek faktu, že sa jej nezúčastnili dva najväčšie tímy, Ferrari a Mercedes. Tie to vtedy zdôvodnili tým, že sa v majstrovskom boji nechcú nijak rozptyľovať. To sa však do druhej série zmení.

Netflix a Formula 1 v stredu oficiálne potvrdili, že Drive to Survive sa na obrazovky vráti v roku 2020 s druhou sériou. Nie je to nič prekvapujúce, veď po obrovskom úspechu, ktorý mala tá prvá bol toto viac ako očakávaný ťah. Rovnako, ako sme si zvykli v prvej sérii, aj druhá bude sprevádzať celý príbeh sezóny, filmári teda zachovali pôvodný formát. Takže ak sa vám tento rok páčili súboje na ostrie noža medzi Maxom Verstappenom a Charlesom Leclercom, môžete sa tešiť, že v druhej sérii Drive to Survive ich uvidíte z celkom novej perspektívy.

Umožní to aj súhlas Ferrari a Mercedesu, ktorí (na rozdiel od prvej série) umožnia svojim pilotom a šéfom priamo participovať na natáčaní. V pokračovaní tak uvidíme aj Lewisa Hamiltona, Sebastiana Vettela alebo Tota Wolffa. Dá sa predpokladať, že Netflix nám poskytne aj pohľad do ich súkromia, podobne ako tomu bolo v prvej sérii.

„Sme nadšení, že môžeme opäť spolupracovať s Netflixom na druhej sérii Drive to Survive,“ povedal šéf F1 pre oblasť médií Ian Holmes. „Je to skutočne unikátna séria, poskytne fanúšikom pohľad do miest, ktoré len tak neuvidia. Ukázať osobnosti a emócie všetkých pilotov a tímov, a to na trati i mimo nej.“

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Filmy a dokumenty o F1

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac