spravy.sk spravy.sk

Vettel skritizoval "naprd" trofeje i "selfiečkara", ktorý ho otravoval na pódiu (VIDEO)
zdroj: Ferrari

Vettel skritizoval "naprd" trofeje i "selfiečkara", ktorý ho otravoval na pódiu (VIDEO)

Sebastian Vettel pochválil organizátorov Veľkej ceny Mexika za "inovatívne pódium" a šou ako taká sa mu pozdávala, ale nie všetko ho rovnako nadchlo. Trofeje označil za "naprd" a maskot menom "Mario Achi", ktorý sa na pódiu usiloval o spoločnú selfie, bol podľa neho otravný.

"Ceremoniál ako taký bol podľa mňa super," uviedol Vettel. "Ale nepáčil sa mi selfiečkar, ktorý sa snažil natlačiť do spoločnej fotky, takže som ho odtlačil! Tak či tak nie som veľký fanúšik selfies."

"Celkovo to bolo fajn a aj to vyzdvihnutie auta sa mi pozdávalo. Bol to veľmi pekný spôsob, ako zapojiť celý štadión a všetkých tých ľudí. Takmer všetko sa mi páčilo, ale nie ten selfiečkár a trofeje. Fakt škoda..."

"Máme parádne preteky, do ktorých investujú obrovské úsilie a potom dostaneme takéto naprd trofeje, ktoré vyzerajú nudne," pokračoval Nemec. "Možno sme mohli mať niečo pekné tradičné mexické, ale nie takto. Slovo Heineken bolo napísané všade! Nepotrebujeme tú zasranú hviezdu ešte aj na trofeji."

Vráťme sa ešte k vyzdvihnutiu auta na pódium. Nemohli by sme to mať všade? "Všade sa to asi nedá realizovať, ale tu to dáva zmysel," dodal Sebastian Vettel.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Ferrari

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac