spravy.sk spravy.sk

Kimi Räikkönen prenikol do sveta módy, svetlo sveta uzrela jeho vlastná kolekcia
zdroj: twitter.com

Kimi Räikkönen prenikol do sveta módy, svetlo sveta uzrela jeho vlastná kolekcia

Piloti Formuly 1 nám stále viac a viac prenikajú do sveta módy. Tento trend pred časom začal Lewis Hamilton, ktorého nedávno nasledoval Charles Leclerc. Ďalším do partie je Kimi Räikkönen.

Fínsky pilot sa v oblasti marketingových aktivít príliš neangažuje. Táto vlastná módna kolekcia je však podľa jeho slov niečím, čo jeho osobnosti plne vyhovuje. Svoju tvár spojil so spoločnosťou West Coast Choppers, za ktorou stojí americká televízna postava Jesse James. Svetlo sveta uzrela kolekcia s názvom „KIMI by West Coast Choppers“.

Fínsky pretekár je známy svojou vášňou k svetu dvoch kolies, vlastní motokrosový tím a v garáži doma vo Švajčiarsku má niekoľko chopperov. Táto voľba je teda pochopiteľná.

„Som veľmi rád, že sa to stalo skutočnosťou. V priebehu rokov tu bolo množstvo žiadostí, či nechcem ísť do tohto alebo do tamtoho, skúsil by som to len ak by som mal pocit, že to bude to pravé a sadne mi to. A presne toto tomu absolútne vyhovuje. Bolo veľmi ľahké povedať: ,Okej, poďme to urobiť a uvidíme, čo sa stane‘,“ hovorí s nadšením Räikkönen.

„Sledoval som Jesseho v televízii mnoho rokov a myslím, že toto je skvelá príležitosť. Som nadšený a verím, že ľudia, ktorí si to kúpia, budú nadšení tiež.“

„Videl som množstvo rozličných návrhov a bolo na mne, aby som si zvolil niečo, čo sa mi páči. Tak to vzniklo. Nie je to len o mne, v hre množstvo rozličných návrhov, ktoré sme postupne zužovali,“ uviedol Iceman.

„Je to tiež pre všetky deti, nielen tie moje, ale samozrejme, že to budú nosiť aj môj syn a dcéra. Nosiť to samozrejme budem aj ja, pretože som to sám vybral,“ hovorí so smiechom Räikkönen na margo možnosti zakúpiť si niečo aj v detskej veľkosti.

Ak by ste chceli vidieť alebo si kúpiť niečo z Kimiho vlastnej kolekcie, navštívte oficiálne stránky značky KIMI by West Coast Choppers.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Kimi Räikkönen

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac