spravy.sk spravy.sk

Rich Energy zasa exceluje, Storey do svojich hier zakomponoval Renault i McLaren
zdroj: Twitter/Rich Energy

Rich Energy zasa exceluje, Storey do svojich hier zakomponoval Renault i McLaren

Šéf spoločnosti Rich Energy William Storey sa nedávno chvastal tým, že ukončil zmluvu s Haasom a po súdnych naťahovačkách a ďalších rozbrojoch skutočne prišlo k rozkolu. Na Formulu 1 však akosi nezanevrel a na svojom účte na Twittri sa s Haasom naďalej rád spája.

Často uverejňuje fotky pretekárov či monopostov, prípadne informuje o výsledkoch. Nuž a teraz prišiel s fotografiou motorhomu Haasu, kde však pridal aj hashtagy #NewDeal (nová zmluva, pozn. red.), #McLaren a #RenaultF1.

Malo to azda znamenať, že bude spolupracovať s McLarenom či Renaultom? "Ten Tweet mi poslali," prezradil šéf McLarenu Zak Brown. "Tento chlapík na seba zjavne rád púta pozornosť. Nekomunikoval som s nimi a ani nebudem. Podľa mňa je to len pokus získať určitú publicitu."

Brown hovoril aj o sponzorskej otázke, pričom v tomto smere to s McLarenom nevyzerá najlepšie: kooperácia so spoločnosťou Petrobras bude asi čoskoro ukončená. Zaujímavé je aj to, že Alfa Romeo počas tohto víkendu spolupracuje s Huski Chocolate, čo je jeden z dôležitých partnerov McLarenu.

"Máme s nimi dlhodobú zmluvu," potvrdil Brown. "Finn Rausing (spolumajiteľ Alfy, pozn. red.) a majiteľ Huski sú z rovnakej krajiny (Švédsko, pozn. red.), tak spolu niečo spravili. Majú existujúci vzťah. Počas tohto víkendu sem od nich prišlo veľa ľudí a chceli sa viac ukázať."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: McLaren

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac