spravy.sk spravy.sk

Mercedes prišiel o ikonu svojich sociálnych sietí, Paul Ripke podal výpoveď
zdroj: Mercedes

Mercedes prišiel o ikonu svojich sociálnych sietí, Paul Ripke podal výpoveď

Mercedes patrí medzi tímy, ktoré si svojich zamestnancov dokážu dlhodobo udržať. Toto Wolff neraz pripomenul, ako veľmi ho to teší. Technický tím síce ostane pokope aj tentoraz, o jednu zaujímavú persónu však stajňa predsa len prichádza.

Hovorí vám niečo meno Paul Ripke? Je to fotograf či kameraman, ktorý produkoval množstvo nezvyčajného materiálu a svojim vtipom dlhodobo živil sociálne siete strieborných. Hlavne Instagram bol plný jeho výtvorov a bolo sa veru na čo pozerať.

Avšak táto etapa sa končí. Po Veľkej cene USA mal tímu doručiť svoju výpoveď a do Brazílie už necestoval. Veľkú cenu Abú Zabí ešte navštívi, ale potom je koniec.

"Istým spôsobom som bol nespokojný," prezradil Ripke vo svojom podcaste. "Prvé preteky, ktoré som po letnej prestávke navštívil, boli v Monze. Pokúsil som sa tam spraviť niekoľko vecí inak, ale v rámci tímu som s tým príliš neuspel."

Následne si uvedomil, že ho to už vlastne príliš ani nebaví. "Stodeväťdesiatykrát som videl piatkové tréningy a pochopiteľne ma to už nebavilo až tak, ako predtým. Už nie som taký nadšený, ako som bol... ale človek by mal byť. Inak totiž nemôže vyrozprávať tie príbehy, ktoré by mal," dodal Paul Ripke.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mercedes

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac