spravy.sk spravy.sk

Ricciardo chce pozdvihnúť morálku v tíme: Dôležitý je čas mimo trate
zdroj: twitter.com

Ricciardo chce pozdvihnúť morálku v tíme: Dôležitý je čas mimo trate

Po poslednej sezóne je jedna vec istá, priestor na zlepšovanie je v Renaulte skutočne obrovský. Daniel Ricciardo predstavuje v súčasnosti najväčšiu hviezdu tímu z Enstone a chystá sa pomôcť napredovaniu stajne do budúcna.

Austrálčan by rád tím zomkol trochu viac ako celok. Chystá sa tráviť viac času so svojimi kolegami mimo pretekárskych okruhov, aby tak podporil morálku v trápiacom sa Renaulte.

„Pre budúcu sezónu mám nejaké nápady, veci, ktoré by som chcel robiť lepšie alebo robiť viac,“ povedal Ricciardo, ktorého cituje CRASH.net. „Cítim, že som sa do tímu v tomto roku viac integroval, ale ak sa ohliadnem späť, tak môžem robiť viac.“

„Chcem zvýšiť svoju prítomnosť v tíme ešte než sezóna začne, ešte pred štartom testov. Tiež mám nejaké nápady, čo by sme mohli robiť spolu ako tím, a to nielen po technickej stránke, ale ako celok. Chcem odísť do Barcelony s pocitom, že máme určité momentum ešte než sezóna začne.“

„Treba robiť veci, ktoré pomôžu pozdvihnúť morálku, teambuildingy alebo ďalšie aktivity. Dôležité je tráviť čas s tímom aj mimo trate,“ vyhlásil Ricciardo.

„Na okruhu je to aj s Cyrilom len jedno ‚ahoj‘ a to je všetko, pretože sme veľmi zaneprázdnení. Myslím, že ak chceme vzťah posunúť na ďalšiu úroveň, tráviť spolu čas mimo trate je dobrý nápad. Chcem, aby sa chlapci spoznali trochu lepšie, potom budú chcieť jeden pre druhého pracovať o trochu tvrdšie,“ myslí si Ricciardo.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Daniel Ricciardo

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac