spravy.sk spravy.sk

VIDEO: Lando Norris omylom vyzradil dátum predstavenia nového McLarenu
zdroj: McLaren

VIDEO: Lando Norris omylom vyzradil dátum predstavenia nového McLarenu

Príliš veľa času stráveného na sociálnych sieťach vám môže uškodiť. O tom sa presvedčil aj mladík McLarenu Lando Norris, ktorý sa rozhodol spríjemniť fanúšikom čakanie cez dlhú zimnú prestávku. Nevypálilo to však tak, ako si predstavoval.

Angličan dnes uskutočnil živý prenos cez oficiálny účet McLarenu. Počas prechádzky po technologickom centre továrni vo Wokingu narazil na skupinku ľudí z marketingového oddelenia, ktorí práve rozoberali plány uvedenia nového modelu MCL35, s ktorým bude Norris a jeho kolega Carlos Sainz pretekať v sezóne 2020.

„Prečo ste sa stretli?“ pýtal sa Norris skupinky asi ôsmich ľudí sediacich za stolom. Tí mu odpovedali, že o predstavení nového monopostu.

„Počul som, že to bude 13. februára. Správne? Zak (Brown, pozn. red.) mi povedal, že to bude 13. februára,“ povedal Norris. Ten si zrejme okamžite svoju chybu uvedomil a živé vysielanie prerušil. Je zrejmé, že aj tváre prítomných mu naznačovali, že práve vyzradil niečo, čo chcel McLaren oficiálnou cestou oznámiť až neskôr. Aj samotný Landov výraz hovorí za všetko.

Takže už vieme, že to bude 13. februára, teda dva dni po Ferrari (11. februára) a deň pred tímom Alpha Tauri (14. februára).

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: McLaren

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac