spravy.sk spravy.sk

Norris: Naučil som sa veľa od tímu a Carlosa
zdroj: McLaren

Norris: Naučil som sa veľa od tímu a Carlosa

Britský jazdec v službách McLarenu, Lando Norris, má za sebou debutovú sezónu vo Formule 1. Spolu s tímovým kolegom Carlosom Sainzom vytvorili dvojicu, ktorá nás bavila nielen na trati, ale aj mimo nej.

Norris sa pri predstavení nového auta vyjadril pochvalne na výzor MCL35. "MCL35 vyzerá výborne s vynoveným lakovaním, myslím, že sa bude páčiť aj našim fanúšikom a neviem sa dočkať, kedy doňho nasadnem."

"Vývoj nového auta nás stál veľa práce, od tímu dizajnérov, inžinierov, tých, čo sa podieľali na stavbe nového auta a Carlosa a mňa. Som rád, že som sa mohol na novom monoposte podieľať," povedal Norris.

"Počas mojej nováčikovskej sezóny som nabral veľa skúseností a veľa som sa naučil od tímu a Carlosa. Po prvom roku sa cítim sebavedomejšie ako jazdec a verím, že dokážem dať tímu spätnú väzbu svojim inžinierom, aby sme naďalej zlepšovali náš výkon," pokračoval.

"Nedávame si žiadny cieľ tento rok, keďže vieme, že bude extrémne náročné udržať si pozíciu, ktorú sme si vybudovali minulý rok. Som však zvedavý ako na tom budeme v porovnaní s našimi súpermi počas testov a počas pretekov," dodal Norris na záver.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lando Norris

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac