spravy.sk spravy.sk

Marko: Bolo by lepšie, ak by sa teraz Verstappen nakazil koronavírusom
zdroj: Red Bull Content Pool

Marko: Bolo by lepšie, ak by sa teraz Verstappen nakazil koronavírusom

Helmut Marko vyjadruje veľké množstvo myšlienok, no asi žiadna nebola taká bizarná, ako to, čo povedal teraz. Zhodnotil, že najlepšie čo sa Maxovi Verstappenovi môže stať je to, keď sa teraz nakazí koronavírusom.

V rozhovore pre noviny Kronen Zeitung dostal sériu otázok ohľadom koronavírusu a o vplyve tohto vírusu na jeho bežný život. V rámci tejto „spovede“ prezradil aj rozhovor s Verstappenom, ktorý sa obával nákazy koronavírusom. Markov názor na túto situáciu je bizarný.

„Max mi do telefónu povedal, že sa bál možného nakazenia koronavírusom. Najlepšie by bolo, ak by sa nakazil teraz, má dvadsaťdva rokov, nehrozí mu vysoké riziko. Bol by v lepšej pozícii a na ceste za titulom by bol imúnny,“ povedal Marko.

Samozrejme, Verstappen by ako dvadsaťdvaročný, fyzický zdatný chlap mal veľkú šancu bojovať s týmto vírusom a napokon sa aj vyliečiť. Avšak, tento vírus môžete dostať aj opakovane, takže vyliečenie sa neznamená imunitu po celý život, ako to je napríklad s ovčími kiahňami. Existuje tu aj riziko šírenia tohto vírusu na ľudí, ktorí by s týmto vírusom mohli mať veľké ťažkosti a mohlo by ich to ohrozovať na živote.

Možno je načase, aby sa Helmut Marko na určitý čas stiahol z mediálneho priestoru resp. aby zvažoval, čo povie do médií.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Helmut Marko

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac