spravy.sk spravy.sk

89-ročný Ecclestone bude opäť otcom - čaká syna!
zdroj: TASR/AP

89-ročný Ecclestone bude opäť otcom - čaká syna!

V záplave smutných správ o koronavíruse tu máme jednu radostnú. A dá sa povedať, že priam neuveriteľnú. 89-ročný bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone bude opäť otcom!

"Bude to chlapec," potvrdila pre bulvárny denník Blick šťastná mamička Fabiana (44 rokov), ktorá je momentálne v piatom mesiaci. 

Ecclestonovci privedú na svet ďalšieho potomka v lete a starý pán to berie s humorom. "Do leta je ešte ďaleko, ale verím, že keď sa narodí, naučí sa rýchlo hrať backgammon (spoločenská hra)."

Britský miliardár oslávi v októbri deväťdesiatku, no vitalita mu zjavne nechýba. "Po mojom odchode z F1 mám predsa dostatok času," pousmial sa. "Bez humoru a smiechu by to nešlo. S Fabianou máme jednoducho dostatok času a túto dlhú izoláciu treba nejako využiť. Našťastie, na našej farme sa nikdy nenudíme. Fabiana má navyše vlastnú kávovú plantáž."

Bývalá spoluorganizátorka pretekov Fabiana Flosiová si vzala Bernieho v lete 2012. "Ako rodičia máme jediné želanie - aby bolo naše dieťa zdravé. A dúfam, že sa jedného dňa nerozhodne pracovať v prostredí F1."

Bernie Ecclestone bude otcom už štvrtýkrát. S prvou manželkou Ivy má dcéru Deborah. Tá už z neho urobila aj pradeda. Chorvátka Slavica bola jeho manželkou 28 rokov a na svet mu priviedla dcéry Petru (32) a Tamaru (36). Nuž a teraz bude mať boháč konečne aj mužského potomka.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Bernie Ecclestone

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac