spravy.sk spravy.sk

Naše problémy sú vyriešené, sme späť v hre! Hlási šéf McLarenu
zdroj: twitter.com

Naše problémy sú vyriešené, sme späť v hre! Hlási šéf McLarenu

Z tímu McLaren prišli skvelé správy. Šéf tradičnej britskej stajne Zak Brown vyhlásil, že finančné problémy boli zažehnané a riešenie bude predstavené už tento týždeň.

"Naše problémy boli vyriešené," uviedol Brown pre Auto Motor und Sport. "Pozitívne správy z nášho tímu vám oznámime v priebehu niekoľkých dní."

V kuloároch sa hovorí, že McLaren získal pôžičku vo výške 150 miliónov libier od bahrajnskej banky. V blízkom čase by tak mohli ožiť aj pozastavené programy nového aero tunela a simulátora.

"Po vypuknutí korony boli všetky programy zastavené. Naši vlastníci si chceli počkať na vývoj situácie. Teraz, keď sme svoje finančné problémy vyriešili, môžeme postupne oživiť aj pozastavené programy. V tejto chvíli však ešte nevieme, či nepríde druhá vlna pandémie. Preto sme nateraz opatrní," pokračoval Brown, ktorý je v každom prípade presvedčený o tom, že zlepšená situácia pomôže McLarenu v napredovaní. 

"Verím, že dokážeme vyťažiť výhodu z rozpočtového obmedzenia a spoločne s našim silným duom pretekárov vrátime tím späť na cestu víťazstiev a titulov. Sme späť v hre," zakončil Američan.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: McLaren

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac