spravy.sk spravy.sk

Räikkonen novej generácie je ešte rýchlejší
zdroj: TASR-AP

Räikkonen novej generácie je ešte rýchlejší

Pilot tímu Alfa Romeo Kimi Räikkonen prezradil, že čo sa týka rýchlosti, tak momentálne už nestíha na svojho syna Robina. Ten sa totiž venuje jazde na motokárach a všetko nasvedčuje tomu, že jablko nespadlo ďaleko od stromu.

"Nemôžem sa s ním rovnať, ale užívam si to," pousmial sa Räikkonen, ktorého manželka Minttu uverejnila na instagrame video s podtitulkom "Vyzerá to tak, že Robin je rýchlejší."

"Baví ho to a to je hlavná vec. Je to ako v prípade všetkých detí. Jeden deň ho baví to a iný potom niečo iné. Určite sa však postupne zrýchľuje. Keď som si požičal motokáru z požičovne, tak som mu už nestačil. Potreboval by som viac konských síl. Bolo to však výborné," pokračoval Kimi. 

Dlhá prestávka je však minulosťou a fínsky pilot už bude namiesto svojho syna naháňať úplne iných súperov. 

"Na základe testov je ťažké povedať, ako to bude vyzerať. Špekulácií je veľa, ale až prvé preteky ukážu, ako sú na tom jednotlivé tímy," zdôraznil majster sveta z roku 2007. "Prestávka bola naozaj dlhá, ale vychádzať  už v podstate nemôžeme ani zo zimných testov. Viacerí totiž pripravili rôzne úpravy svojich áut. Uvidíme teda."Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I got it from my daddy💪🏼🏁 #ace

Príspevok, ktorý zdieľa Minttu Räikkönen (@mintturaikkonen),

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Kimi Räikkönen

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac