spravy.sk spravy.sk

Abiteboul hovorí o veľkých i menej známych menách, Alonso sa nad špekuláciami iba usmieva
zdroj: TASR/AP

Abiteboul hovorí o veľkých i menej známych menách, Alonso sa nad špekuláciami iba usmieva

Z pohľadu sezóny 2021 ostáva voľných ešte niekoľko miest.Isté je, že po odchode Daniela Ricciarda sa jedno uvoľní v tíme Renault. Šéf tímu Cyril Abiteboul však v rámci piatkovej tlačovej konferencie zdôraznil, že jeho tím sa nikam neponáhľa.

"Potrebujeme rýchleho a talentovaného pilota, ktorý sa prispôsobí projektu Renaultu. V tíme máme jasnú kultúru. Sme mladý tím s množstvom problémov," uviedol Abiteboul. 

"Potrebujeme rýchleho, potrebujeme talentovaného pilota a potrebujeme pilota, ktorý porozumie projektu Renault. Nevravím, že Daniel mu nepochopil. Hovorím o budúcnosti. Hovoríme s viacerými menami, niektoré sú veľké, niektoré menej známe. Máme však dostatok času a robíme všetko preto, aby sme našli ideálne riešenie. Čiže pilota, ktorý bude zdieľať naše ciele a hodnoty."

V súvislosti s Renaultom sa spomína Fernando Alonso a podľa niektorých zdrojov je už ruka v rukáve. Samotný Španiel sa však na tom iba smeje.

"Na obed čítam, že Renault odmietol Alonsa a večer potom pre zmenu čítam, že Alonso bude súťažiť za Renault ešte v roku 2020. Poviem vám, čo plánuje Alonso. Idem súťažiť na Indy 500. Pravdou je, že z pohľadu roka 2021 som viac-menej rozhodnutý, ale zatiaľ viac povedať nemôžem," uviedol Alonso.


Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Fernando Alonso

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac