spravy.sk spravy.sk

Bottas je blízko k predĺženiu zmluvy: Vyzerá to dobre
zdroj: TASR-AP

Bottas je blízko k predĺženiu zmluvy: Vyzerá to dobre

Vyzerá to tak, že tím Mercedes nebude meniť majstrovskú zostavu. Miesto Lewisa Hamiltona pre budúcu sezónu je isté a všetko nasvedčuje tomu, že meniť sa nebude ani meno jeho kolegu.

"Môžem povedať, že s tímom rokujeme. V tejto chvíli však ide všetko veľmi rýchlo. Súťažíme tri víkendy v rade a náš program je teda veľmi nabitý. Nateraz môžem povedať, že sme ešte nič nepodpísali. Myslím si však, že sa hýbeme správnym smerom," skonštatoval Valtteri Bottas v Maďarsku.

Podľa Bottasa však rokovania o novej zmluve nepredstavujú nateraz hlavnú prioritu. "Teraz je podstatné sústrediť sa na šampionát. Tento rok môžeme dosiahnuť veľké veci a to je teda moja priorita. Som si istý, že príde deň, kedy sa veci vyjasnia. Nikam sa však neponáhľam."

Zotrvanie fínskeho pretekára v tíme by privítal aj Lewis Hamilton. "Valtteri každým rokom napreduje. Je to však zároveň tímový hráč. Pozná svoje slabé i silné stránky a pracuje na nich. Môžete vidieť, že tento rok je veľmi fit a je plne koncentrovaný na svoju prácu. To je výborné. Ja osobne si spoluprácu s ním užívam."Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mercedes

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac