spravy.sk spravy.sk

Ricciardo o tetovaní pre Abiteboula - mal by to byť medojed
zdroj:

Ricciardo o tetovaní pre Abiteboula - mal by to byť medojed

Cyril Abiteboul ešte stále nesplnil záväzok nechať sa potetovať, no Daniel Ricciardo už začína mať jasnejšiu predstavu o motíve.

Ako sme vás už viackrát informovali, Ricciardo vyhral ziskom pódiového umiestnenia vo farbách Renaultu dlhodobú stávku so svojim šéfom a ten sa teraz musí  nechať potetovať. Austrálskeho pretekára prezývajú Medojed a práve toto zviera by teda mohlo pribudnúť na tele Abiteboula.

"Mám umelca, ktorý mi predostrel už dva návrhy tetovania. Blížime sa teda ku konečnému výsledku," prezradil Ricciardo. "Musím si o tom ešte pohovoriť s Cyrilom, ale verím, že sa to podarí ešte pred Bahrajnom."

"Mal by to byť medojed, ale jeho konečná podoba je ešte v tvorbe prípravy."

Motív medojeda sa objavil na viacerých prilbách pilota Renaultu. Abiteboul priznal, že táto stávka bola výsledkom posedenia pri niekoľkých pivách.

"Musím povedať, že takéto stávky nie sú mojim štýlom. Uzavreli sme ju počas jednej noci v Silverstone. Daniel mi ukazoval nové tetovanie a ja som sa ho opýtal na jeho pôvod a dôvod. On mi na to odpovedal, že jednoducho zašiel do tetovacieho salónu a bolo to. V dobrej nálade preto uzavrela svetlo sveta táto stávka. Nechal som sa nahovoriť a svoje pritom určite zohralo aj pár pív."


Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Daniel Ricciardo

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia

Magazín

Pozri viac